Szczegóły posiedzenia
08.01.2019
09:45 - 13:00 IV Sesja Rady Gminy Dąbie
Data publikacji: ...
Długość nagrania: ...
Obecności:
- Uprawnionych: 15
- Obecnych: 14
- Nieobecnych: 1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | TAK |
2 | Borowska Agnieszka | NIE |
3 | Dudek Piotr | TAK |
4 | Gołębiowski Remigiusz | TAK |
5 | Jończyk Wiesław | TAK |
6 | Kostura Andrzej | TAK |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | TAK |
8 | Małysa Mariusz | TAK |
9 | Miechowicz Aleksandra | TAK |
10 | Piec Bartosz | TAK |
11 | Rewers–Polewka Helena | TAK |
12 | Suder Damian | TAK |
13 | Szymczak Maria | TAK |
14 | Węgrzyn Zbigniew | TAK |
15 | Wilencewicz Lidia | TAK |
Porządek obrad
- Tytuł: 0.1 głosowanie testowe
- Opis: głosowanie testowe
- Typ punktu: Głosowanie Jawne (Zwykła)
- Wynik: Przyjęto
Lista obecności
Uprawnionych: 15
Obecnych: 14
Nieobecnych: 1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | TAK |
2 | Borowska Agnieszka | NIE |
3 | Dudek Piotr | TAK |
4 | Gołębiowski Remigiusz | TAK |
5 | Jończyk Wiesław | TAK |
6 | Kostura Andrzej | TAK |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | TAK |
8 | Małysa Mariusz | TAK |
9 | Miechowicz Aleksandra | TAK |
10 | Piec Bartosz | TAK |
11 | Rewers–Polewka Helena | TAK |
12 | Suder Damian | TAK |
13 | Szymczak Maria | TAK |
14 | Węgrzyn Zbigniew | TAK |
15 | Wilencewicz Lidia | TAK |
Lista głosowań
Za: 7
Przeciw: 5
Wstrzymał się: 2
Nie głosowało: 1
LP. | Imię I nazwisko | Oddany głos |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | ZA |
2 | Borowska Agnieszka | NIE GŁOSOWANO |
3 | Dudek Piotr | ZA |
4 | Gołębiowski Remigiusz | PRZECIW |
5 | Jończyk Wiesław | WSTRZYMAŁ SIĘ |
6 | Kostura Andrzej | ZA |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | ZA |
8 | Małysa Mariusz | PRZECIW |
9 | Miechowicz Aleksandra | PRZECIW |
10 | Piec Bartosz | WSTRZYMAŁ SIĘ |
11 | Rewers–Polewka Helena | ZA |
12 | Suder Damian | ZA |
13 | Szymczak Maria | ZA |
14 | Węgrzyn Zbigniew | PRZECIW |
15 | Wilencewicz Lidia | PRZECIW |
- Tytuł: 1. Otwarcie sesji.
- Opis: Otwarcie sesji.
- Typ punktu: Komunikat
Lista obecności
Uprawnionych: 15
Obecnych: 14
Nieobecnych: 1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | TAK |
2 | Borowska Agnieszka | NIE |
3 | Dudek Piotr | TAK |
4 | Gołębiowski Remigiusz | TAK |
5 | Jończyk Wiesław | TAK |
6 | Kostura Andrzej | TAK |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | TAK |
8 | Małysa Mariusz | TAK |
9 | Miechowicz Aleksandra | TAK |
10 | Piec Bartosz | TAK |
11 | Rewers–Polewka Helena | TAK |
12 | Suder Damian | TAK |
13 | Szymczak Maria | TAK |
14 | Węgrzyn Zbigniew | TAK |
15 | Wilencewicz Lidia | TAK |
Lista głosowań
Za:
Przeciw:
Wstrzymał się:
Nie głosowało:
LP. | Imię I nazwisko | Oddany głos |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | |
2 | Borowska Agnieszka | |
3 | Dudek Piotr | |
4 | Gołębiowski Remigiusz | |
5 | Jończyk Wiesław | |
6 | Kostura Andrzej | |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | |
8 | Małysa Mariusz | |
9 | Miechowicz Aleksandra | |
10 | Piec Bartosz | |
11 | Rewers–Polewka Helena | |
12 | Suder Damian | |
13 | Szymczak Maria | |
14 | Węgrzyn Zbigniew | |
15 | Wilencewicz Lidia |
- Tytuł: 2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
- Opis: Stwierdzenie prawomocności obrad.
- Typ punktu: Komunikat
Lista obecności
Uprawnionych: 15
Obecnych: 14
Nieobecnych: 1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | TAK |
2 | Borowska Agnieszka | NIE |
3 | Dudek Piotr | TAK |
4 | Gołębiowski Remigiusz | TAK |
5 | Jończyk Wiesław | TAK |
6 | Kostura Andrzej | TAK |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | TAK |
8 | Małysa Mariusz | TAK |
9 | Miechowicz Aleksandra | TAK |
10 | Piec Bartosz | TAK |
11 | Rewers–Polewka Helena | TAK |
12 | Suder Damian | TAK |
13 | Szymczak Maria | TAK |
14 | Węgrzyn Zbigniew | TAK |
15 | Wilencewicz Lidia | TAK |
Lista głosowań
Za:
Przeciw:
Wstrzymał się:
Nie głosowało:
LP. | Imię I nazwisko | Oddany głos |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | |
2 | Borowska Agnieszka | |
3 | Dudek Piotr | |
4 | Gołębiowski Remigiusz | |
5 | Jończyk Wiesław | |
6 | Kostura Andrzej | |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | |
8 | Małysa Mariusz | |
9 | Miechowicz Aleksandra | |
10 | Piec Bartosz | |
11 | Rewers–Polewka Helena | |
12 | Suder Damian | |
13 | Szymczak Maria | |
14 | Węgrzyn Zbigniew | |
15 | Wilencewicz Lidia |
- Tytuł: 3. Wnioski do porządku obrad.
- Opis: Wnioski do porządku obrad.
- Typ punktu: Komunikat
Lista obecności
Uprawnionych: 15
Obecnych: 14
Nieobecnych: 1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | TAK |
2 | Borowska Agnieszka | NIE |
3 | Dudek Piotr | TAK |
4 | Gołębiowski Remigiusz | TAK |
5 | Jończyk Wiesław | TAK |
6 | Kostura Andrzej | TAK |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | TAK |
8 | Małysa Mariusz | TAK |
9 | Miechowicz Aleksandra | TAK |
10 | Piec Bartosz | TAK |
11 | Rewers–Polewka Helena | TAK |
12 | Suder Damian | TAK |
13 | Szymczak Maria | TAK |
14 | Węgrzyn Zbigniew | TAK |
15 | Wilencewicz Lidia | TAK |
Lista głosowań
Za:
Przeciw:
Wstrzymał się:
Nie głosowało:
LP. | Imię I nazwisko | Oddany głos |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | |
2 | Borowska Agnieszka | |
3 | Dudek Piotr | |
4 | Gołębiowski Remigiusz | |
5 | Jończyk Wiesław | |
6 | Kostura Andrzej | |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | |
8 | Małysa Mariusz | |
9 | Miechowicz Aleksandra | |
10 | Piec Bartosz | |
11 | Rewers–Polewka Helena | |
12 | Suder Damian | |
13 | Szymczak Maria | |
14 | Węgrzyn Zbigniew | |
15 | Wilencewicz Lidia |
- Tytuł: 3a. Głosowanie nad porządkiem obrad.
- Opis: Głosowanie nad porządkiem obrad.
- Typ punktu: Głosowanie Jawne (Zwykła)
- Wynik: Przyjęto
Lista obecności
Uprawnionych: 15
Obecnych: 14
Nieobecnych: 1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | TAK |
2 | Borowska Agnieszka | NIE |
3 | Dudek Piotr | TAK |
4 | Gołębiowski Remigiusz | TAK |
5 | Jończyk Wiesław | TAK |
6 | Kostura Andrzej | TAK |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | TAK |
8 | Małysa Mariusz | TAK |
9 | Miechowicz Aleksandra | TAK |
10 | Piec Bartosz | TAK |
11 | Rewers–Polewka Helena | TAK |
12 | Suder Damian | TAK |
13 | Szymczak Maria | TAK |
14 | Węgrzyn Zbigniew | TAK |
15 | Wilencewicz Lidia | TAK |
Lista głosowań
Za: 14
Przeciw: 0
Wstrzymał się: 0
Nie głosowało: 1
LP. | Imię I nazwisko | Oddany głos |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | ZA |
2 | Borowska Agnieszka | NIE GŁOSOWANO |
3 | Dudek Piotr | ZA |
4 | Gołębiowski Remigiusz | ZA |
5 | Jończyk Wiesław | ZA |
6 | Kostura Andrzej | ZA |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | ZA |
8 | Małysa Mariusz | ZA |
9 | Miechowicz Aleksandra | ZA |
10 | Piec Bartosz | ZA |
11 | Rewers–Polewka Helena | ZA |
12 | Suder Damian | ZA |
13 | Szymczak Maria | ZA |
14 | Węgrzyn Zbigniew | ZA |
15 | Wilencewicz Lidia | ZA |
- Tytuł: 4. Projekt uchwały w sprawie zaciągnięcia pożyczki na wyprzedzające finansowanie zadania inwestycyjnego w 2019 r.
- Opis: Projekt uchwały w sprawie zaciągnięcia pożyczki na wyprzedzające finansowanie zadania inwestycyjnego w 2019 r.
- Typ punktu: Głosowanie Jawne (Zwykła)
- Wynik: Przyjęto
Lista obecności
Uprawnionych: 15
Obecnych: 14
Nieobecnych: 1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | TAK |
2 | Borowska Agnieszka | NIE |
3 | Dudek Piotr | TAK |
4 | Gołębiowski Remigiusz | TAK |
5 | Jończyk Wiesław | TAK |
6 | Kostura Andrzej | TAK |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | TAK |
8 | Małysa Mariusz | TAK |
9 | Miechowicz Aleksandra | TAK |
10 | Piec Bartosz | TAK |
11 | Rewers–Polewka Helena | TAK |
12 | Suder Damian | TAK |
13 | Szymczak Maria | TAK |
14 | Węgrzyn Zbigniew | TAK |
15 | Wilencewicz Lidia | TAK |
Lista głosowań
Za: 14
Przeciw: 0
Wstrzymał się: 0
Nie głosowało: 1
LP. | Imię I nazwisko | Oddany głos |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | ZA |
2 | Borowska Agnieszka | NIE GŁOSOWANO |
3 | Dudek Piotr | ZA |
4 | Gołębiowski Remigiusz | ZA |
5 | Jończyk Wiesław | ZA |
6 | Kostura Andrzej | ZA |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | ZA |
8 | Małysa Mariusz | ZA |
9 | Miechowicz Aleksandra | ZA |
10 | Piec Bartosz | ZA |
11 | Rewers–Polewka Helena | ZA |
12 | Suder Damian | ZA |
13 | Szymczak Maria | ZA |
14 | Węgrzyn Zbigniew | ZA |
15 | Wilencewicz Lidia | ZA |
- Tytuł: 5. Informacja Przewodniczącego Rady Gminy o realizacji zadań w okresie międzysesyjnym.
- Opis: Informacja Przewodniczącego Rady Gminy o realizacji zadań w okresie międzysesyjnym.
- Typ punktu: Komunikat
Lista obecności
Uprawnionych: 15
Obecnych: 14
Nieobecnych: 1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | TAK |
2 | Borowska Agnieszka | NIE |
3 | Dudek Piotr | TAK |
4 | Gołębiowski Remigiusz | TAK |
5 | Jończyk Wiesław | TAK |
6 | Kostura Andrzej | TAK |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | TAK |
8 | Małysa Mariusz | TAK |
9 | Miechowicz Aleksandra | TAK |
10 | Piec Bartosz | TAK |
11 | Rewers–Polewka Helena | TAK |
12 | Suder Damian | TAK |
13 | Szymczak Maria | TAK |
14 | Węgrzyn Zbigniew | TAK |
15 | Wilencewicz Lidia | TAK |
Lista głosowań
Za:
Przeciw:
Wstrzymał się:
Nie głosowało:
LP. | Imię I nazwisko | Oddany głos |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | |
2 | Borowska Agnieszka | |
3 | Dudek Piotr | |
4 | Gołębiowski Remigiusz | |
5 | Jończyk Wiesław | |
6 | Kostura Andrzej | |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | |
8 | Małysa Mariusz | |
9 | Miechowicz Aleksandra | |
10 | Piec Bartosz | |
11 | Rewers–Polewka Helena | |
12 | Suder Damian | |
13 | Szymczak Maria | |
14 | Węgrzyn Zbigniew | |
15 | Wilencewicz Lidia |
- Tytuł: 6. Informacja Wójta o realizacji zadań w okresie międzysesyjnym.
- Opis: Informacja Wójta o realizacji zadań w okresie międzysesyjnym.
- Typ punktu: Komunikat
Lista obecności
Uprawnionych: 15
Obecnych: 14
Nieobecnych: 1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | TAK |
2 | Borowska Agnieszka | NIE |
3 | Dudek Piotr | TAK |
4 | Gołębiowski Remigiusz | TAK |
5 | Jończyk Wiesław | TAK |
6 | Kostura Andrzej | TAK |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | TAK |
8 | Małysa Mariusz | TAK |
9 | Miechowicz Aleksandra | TAK |
10 | Piec Bartosz | TAK |
11 | Rewers–Polewka Helena | TAK |
12 | Suder Damian | TAK |
13 | Szymczak Maria | TAK |
14 | Węgrzyn Zbigniew | TAK |
15 | Wilencewicz Lidia | TAK |
Lista głosowań
Za:
Przeciw:
Wstrzymał się:
Nie głosowało:
LP. | Imię I nazwisko | Oddany głos |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | |
2 | Borowska Agnieszka | |
3 | Dudek Piotr | |
4 | Gołębiowski Remigiusz | |
5 | Jończyk Wiesław | |
6 | Kostura Andrzej | |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | |
8 | Małysa Mariusz | |
9 | Miechowicz Aleksandra | |
10 | Piec Bartosz | |
11 | Rewers–Polewka Helena | |
12 | Suder Damian | |
13 | Szymczak Maria | |
14 | Węgrzyn Zbigniew | |
15 | Wilencewicz Lidia |
- Tytuł: 7. Wolne wnioski i informacje.
- Opis: Wolne wnioski i informacje.
- Typ punktu: Komunikat
Lista obecności
Uprawnionych: 15
Obecnych: 14
Nieobecnych: 1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | TAK |
2 | Borowska Agnieszka | NIE |
3 | Dudek Piotr | TAK |
4 | Gołębiowski Remigiusz | TAK |
5 | Jończyk Wiesław | TAK |
6 | Kostura Andrzej | TAK |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | TAK |
8 | Małysa Mariusz | TAK |
9 | Miechowicz Aleksandra | TAK |
10 | Piec Bartosz | TAK |
11 | Rewers–Polewka Helena | TAK |
12 | Suder Damian | TAK |
13 | Szymczak Maria | TAK |
14 | Węgrzyn Zbigniew | TAK |
15 | Wilencewicz Lidia | TAK |
Lista głosowań
Za:
Przeciw:
Wstrzymał się:
Nie głosowało:
LP. | Imię I nazwisko | Oddany głos |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | |
2 | Borowska Agnieszka | |
3 | Dudek Piotr | |
4 | Gołębiowski Remigiusz | |
5 | Jończyk Wiesław | |
6 | Kostura Andrzej | |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | |
8 | Małysa Mariusz | |
9 | Miechowicz Aleksandra | |
10 | Piec Bartosz | |
11 | Rewers–Polewka Helena | |
12 | Suder Damian | |
13 | Szymczak Maria | |
14 | Węgrzyn Zbigniew | |
15 | Wilencewicz Lidia |
- Tytuł: 8. Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.
- Opis: Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.
- Typ punktu: Komunikat
Lista obecności
Uprawnionych: 15
Obecnych: 14
Nieobecnych: 1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | TAK |
2 | Borowska Agnieszka | NIE |
3 | Dudek Piotr | TAK |
4 | Gołębiowski Remigiusz | TAK |
5 | Jończyk Wiesław | TAK |
6 | Kostura Andrzej | TAK |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | TAK |
8 | Małysa Mariusz | TAK |
9 | Miechowicz Aleksandra | TAK |
10 | Piec Bartosz | TAK |
11 | Rewers–Polewka Helena | TAK |
12 | Suder Damian | TAK |
13 | Szymczak Maria | TAK |
14 | Węgrzyn Zbigniew | TAK |
15 | Wilencewicz Lidia | TAK |
Lista głosowań
Za:
Przeciw:
Wstrzymał się:
Nie głosowało:
LP. | Imię I nazwisko | Oddany głos |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | |
2 | Borowska Agnieszka | |
3 | Dudek Piotr | |
4 | Gołębiowski Remigiusz | |
5 | Jończyk Wiesław | |
6 | Kostura Andrzej | |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | |
8 | Małysa Mariusz | |
9 | Miechowicz Aleksandra | |
10 | Piec Bartosz | |
11 | Rewers–Polewka Helena | |
12 | Suder Damian | |
13 | Szymczak Maria | |
14 | Węgrzyn Zbigniew | |
15 | Wilencewicz Lidia |
- Tytuł: 9. Zamknięcie obrad IV Sesji Rady Gminy.
- Opis: Zamknięcie obrad IV Sesji Rady Gminy.
- Typ punktu: Komunikat
Lista obecności
Uprawnionych: 15
Obecnych: 14
Nieobecnych: 1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | TAK |
2 | Borowska Agnieszka | NIE |
3 | Dudek Piotr | TAK |
4 | Gołębiowski Remigiusz | TAK |
5 | Jończyk Wiesław | TAK |
6 | Kostura Andrzej | TAK |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | TAK |
8 | Małysa Mariusz | TAK |
9 | Miechowicz Aleksandra | TAK |
10 | Piec Bartosz | TAK |
11 | Rewers–Polewka Helena | TAK |
12 | Suder Damian | TAK |
13 | Szymczak Maria | TAK |
14 | Węgrzyn Zbigniew | TAK |
15 | Wilencewicz Lidia | TAK |
Lista głosowań
Za:
Przeciw:
Wstrzymał się:
Nie głosowało:
LP. | Imię I nazwisko | Oddany głos |
---|---|---|
1 | Andrzejuk Zbigniew | |
2 | Borowska Agnieszka | |
3 | Dudek Piotr | |
4 | Gołębiowski Remigiusz | |
5 | Jończyk Wiesław | |
6 | Kostura Andrzej | |
7 | Kuba–Wysokińska Izabela | |
8 | Małysa Mariusz | |
9 | Miechowicz Aleksandra | |
10 | Piec Bartosz | |
11 | Rewers–Polewka Helena | |
12 | Suder Damian | |
13 | Szymczak Maria | |
14 | Węgrzyn Zbigniew | |
15 | Wilencewicz Lidia |