Archiwum Transmisji
13.08.2021
10:30 - 11:09 XXVIII nadzwyczajna sesja Rady Gminy Nowa Sól
Data publikacji: ...
Długość nagrania: ...
Obecności:
- Uprawnionych: 13
- Obecnych: 12
- Nieobecnych: 1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|
1 | Boś Beata | TAK |
2 | Kieliszczyk - Grela Joanna | TAK |
3 | Majewski Robert | TAK |
4 | Młynarek Małgorzata | TAK |
5 | Ogrodniczuk Zbigniew | TAK |
6 | Ostrowska Monika | TAK |
7 | Posyniak Czesław | TAK |
8 | Radziej Sylwia | NIE |
9 | Statkiewicz Kazimierz | TAK |
10 | Syćko Danuta | TAK |
11 | Wojtczak Mirosław | TAK |
12 | Zarek Witold | TAK |
13 | Zuterek Paweł | TAK |
Porządek obrad
- Tytuł: 1. Otwarcie posiedzenia.
- Typ punktu: Komunikat
Lista obecności
Uprawnionych: 13
Obecnych: 14
Nieobecnych: -1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|---|---|
1 | Boś Beata | TAK |
2 | Kieliszczyk - Grela Joanna | TAK |
3 | Majewski Robert | TAK |
4 | Młynarek Małgorzata | TAK |
5 | Ogrodniczuk Zbigniew | TAK |
6 | Ostrowska Monika | TAK |
7 | Posyniak Czesław | TAK |
8 | Radziej Sylwia | NIE |
9 | Statkiewicz Kazimierz | TAK |
10 | Syćko Danuta | TAK |
11 | Wojtczak Mirosław | TAK |
12 | Zarek Witold | TAK |
13 | Zuterek Paweł | TAK |
Lista głosowań
Za:
Przeciw:
Wstrzymał się:
Nie głosowało:
LP. | Imię I nazwisko | Oddany głos |
---|---|---|
1 | Boś Beata | |
2 | Kieliszczyk - Grela Joanna | |
3 | Majewski Robert | |
4 | Młynarek Małgorzata | |
5 | Ogrodniczuk Zbigniew | |
6 | Ostrowska Monika | |
7 | Posyniak Czesław | |
8 | Radziej Sylwia | |
9 | Statkiewicz Kazimierz | |
10 | Syćko Danuta | |
11 | Wojtczak Mirosław | |
12 | Zarek Witold | |
13 | Zuterek Paweł |
- Tytuł: 2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
- Typ punktu: Komunikat
Lista obecności
Uprawnionych: 13
Obecnych: 14
Nieobecnych: -1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|---|---|
1 | Boś Beata | TAK |
2 | Kieliszczyk - Grela Joanna | TAK |
3 | Majewski Robert | TAK |
4 | Młynarek Małgorzata | TAK |
5 | Ogrodniczuk Zbigniew | TAK |
6 | Ostrowska Monika | TAK |
7 | Posyniak Czesław | TAK |
8 | Radziej Sylwia | NIE |
9 | Statkiewicz Kazimierz | TAK |
10 | Syćko Danuta | TAK |
11 | Wojtczak Mirosław | TAK |
12 | Zarek Witold | TAK |
13 | Zuterek Paweł | TAK |
Lista głosowań
Za:
Przeciw:
Wstrzymał się:
Nie głosowało:
LP. | Imię I nazwisko | Oddany głos |
---|---|---|
1 | Boś Beata | |
2 | Kieliszczyk - Grela Joanna | |
3 | Majewski Robert | |
4 | Młynarek Małgorzata | |
5 | Ogrodniczuk Zbigniew | |
6 | Ostrowska Monika | |
7 | Posyniak Czesław | |
8 | Radziej Sylwia | |
9 | Statkiewicz Kazimierz | |
10 | Syćko Danuta | |
11 | Wojtczak Mirosław | |
12 | Zarek Witold | |
13 | Zuterek Paweł |
- Tytuł: 3. Przedstawienie porządku obrad.
- Typ punktu: Komunikat
Lista obecności
Uprawnionych: 13
Obecnych: 14
Nieobecnych: -1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|---|---|
1 | Boś Beata | TAK |
2 | Kieliszczyk - Grela Joanna | TAK |
3 | Majewski Robert | TAK |
4 | Młynarek Małgorzata | TAK |
5 | Ogrodniczuk Zbigniew | TAK |
6 | Ostrowska Monika | TAK |
7 | Posyniak Czesław | TAK |
8 | Radziej Sylwia | NIE |
9 | Statkiewicz Kazimierz | TAK |
10 | Syćko Danuta | TAK |
11 | Wojtczak Mirosław | TAK |
12 | Zarek Witold | TAK |
13 | Zuterek Paweł | TAK |
Lista głosowań
Za:
Przeciw:
Wstrzymał się:
Nie głosowało:
LP. | Imię I nazwisko | Oddany głos |
---|---|---|
1 | Boś Beata | |
2 | Kieliszczyk - Grela Joanna | |
3 | Majewski Robert | |
4 | Młynarek Małgorzata | |
5 | Ogrodniczuk Zbigniew | |
6 | Ostrowska Monika | |
7 | Posyniak Czesław | |
8 | Radziej Sylwia | |
9 | Statkiewicz Kazimierz | |
10 | Syćko Danuta | |
11 | Wojtczak Mirosław | |
12 | Zarek Witold | |
13 | Zuterek Paweł |
- Tytuł: 3a. Przyjęcie porządku obrad
- Typ punktu: Głosowanie Jawne (Zwykła)
- Wynik: Przyjęto
Lista obecności
Uprawnionych: 13
Obecnych: 14
Nieobecnych: -1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|---|---|
1 | Boś Beata | TAK |
2 | Kieliszczyk - Grela Joanna | TAK |
3 | Majewski Robert | TAK |
4 | Młynarek Małgorzata | TAK |
5 | Ogrodniczuk Zbigniew | TAK |
6 | Ostrowska Monika | TAK |
7 | Posyniak Czesław | TAK |
8 | Radziej Sylwia | NIE |
9 | Statkiewicz Kazimierz | TAK |
10 | Syćko Danuta | TAK |
11 | Wojtczak Mirosław | TAK |
12 | Zarek Witold | TAK |
13 | Zuterek Paweł | TAK |
Lista głosowań
Za: 14
Przeciw: 0
Wstrzymał się: 0
Nie głosowało: 1
LP. | Imię I nazwisko | Oddany głos |
---|---|---|
1 | Boś Beata | ZA |
2 | Kieliszczyk - Grela Joanna | ZA |
3 | Majewski Robert | ZA |
4 | Młynarek Małgorzata | ZA |
5 | Ogrodniczuk Zbigniew | ZA |
6 | Ostrowska Monika | ZA |
7 | Posyniak Czesław | ZA |
8 | Radziej Sylwia | NIE GŁOSOWANO |
9 | Statkiewicz Kazimierz | ZA |
10 | Syćko Danuta | ZA |
11 | Wojtczak Mirosław | ZA |
12 | Zarek Witold | ZA |
13 | Zuterek Paweł | ZA |
- Tytuł: 4. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia projektu zmiany Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków oraz przekazania go do zaopiniowania organowi regulacyjnemu.
- Typ punktu: Głosowanie Jawne (Zwykła)
- Wynik: Przyjęto
Lista obecności
Uprawnionych: 13
Obecnych: 14
Nieobecnych: -1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|---|---|
1 | Boś Beata | TAK |
2 | Kieliszczyk - Grela Joanna | TAK |
3 | Majewski Robert | TAK |
4 | Młynarek Małgorzata | TAK |
5 | Ogrodniczuk Zbigniew | TAK |
6 | Ostrowska Monika | TAK |
7 | Posyniak Czesław | TAK |
8 | Radziej Sylwia | NIE |
9 | Statkiewicz Kazimierz | TAK |
10 | Syćko Danuta | TAK |
11 | Wojtczak Mirosław | TAK |
12 | Zarek Witold | TAK |
13 | Zuterek Paweł | TAK |
Lista głosowań
Za: 13
Przeciw: 0
Wstrzymał się: 1
Nie głosowało: 1
LP. | Imię I nazwisko | Oddany głos |
---|---|---|
1 | Boś Beata | ZA |
2 | Kieliszczyk - Grela Joanna | ZA |
3 | Majewski Robert | ZA |
4 | Młynarek Małgorzata | ZA |
5 | Ogrodniczuk Zbigniew | ZA |
6 | Ostrowska Monika | ZA |
7 | Posyniak Czesław | ZA |
8 | Radziej Sylwia | NIE GŁOSOWANO |
9 | Statkiewicz Kazimierz | ZA |
10 | Syćko Danuta | ZA |
11 | Wojtczak Mirosław | WSTRZYMAŁ SIĘ |
12 | Zarek Witold | ZA |
13 | Zuterek Paweł | ZA |
- Tytuł: 5. Podjęcie uchwały w sprawie określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Nowa Sól w roku szkolnym 2021/2022.
- Typ punktu: Głosowanie Jawne (Zwykła)
- Wynik: Przyjęto
Lista obecności
Uprawnionych: 13
Obecnych: 14
Nieobecnych: -1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|---|---|
1 | Boś Beata | TAK |
2 | Kieliszczyk - Grela Joanna | TAK |
3 | Majewski Robert | TAK |
4 | Młynarek Małgorzata | TAK |
5 | Ogrodniczuk Zbigniew | TAK |
6 | Ostrowska Monika | TAK |
7 | Posyniak Czesław | TAK |
8 | Radziej Sylwia | NIE |
9 | Statkiewicz Kazimierz | TAK |
10 | Syćko Danuta | TAK |
11 | Wojtczak Mirosław | TAK |
12 | Zarek Witold | TAK |
13 | Zuterek Paweł | TAK |
Lista głosowań
Za: 14
Przeciw: 0
Wstrzymał się: 0
Nie głosowało: 1
LP. | Imię I nazwisko | Oddany głos |
---|---|---|
1 | Boś Beata | ZA |
2 | Kieliszczyk - Grela Joanna | ZA |
3 | Majewski Robert | ZA |
4 | Młynarek Małgorzata | ZA |
5 | Ogrodniczuk Zbigniew | ZA |
6 | Ostrowska Monika | ZA |
7 | Posyniak Czesław | ZA |
8 | Radziej Sylwia | NIE GŁOSOWANO |
9 | Statkiewicz Kazimierz | ZA |
10 | Syćko Danuta | ZA |
11 | Wojtczak Mirosław | ZA |
12 | Zarek Witold | ZA |
13 | Zuterek Paweł | ZA |
- Tytuł: 6. Zakończenie posiedzenia
- Typ punktu: Komunikat
Lista obecności
Uprawnionych: 13
Obecnych: 14
Nieobecnych: -1
LP. | Imię I nazwisko | Obecność |
---|---|---|
1 | Boś Beata | TAK |
2 | Kieliszczyk - Grela Joanna | TAK |
3 | Majewski Robert | TAK |
4 | Młynarek Małgorzata | TAK |
5 | Ogrodniczuk Zbigniew | TAK |
6 | Ostrowska Monika | TAK |
7 | Posyniak Czesław | TAK |
8 | Radziej Sylwia | NIE |
9 | Statkiewicz Kazimierz | TAK |
10 | Syćko Danuta | TAK |
11 | Wojtczak Mirosław | TAK |
12 | Zarek Witold | TAK |
13 | Zuterek Paweł | TAK |
Lista głosowań
Za:
Przeciw:
Wstrzymał się:
Nie głosowało:
LP. | Imię I nazwisko | Oddany głos |
---|---|---|
1 | Boś Beata | |
2 | Kieliszczyk - Grela Joanna | |
3 | Majewski Robert | |
4 | Młynarek Małgorzata | |
5 | Ogrodniczuk Zbigniew | |
6 | Ostrowska Monika | |
7 | Posyniak Czesław | |
8 | Radziej Sylwia | |
9 | Statkiewicz Kazimierz | |
10 | Syćko Danuta | |
11 | Wojtczak Mirosław | |
12 | Zarek Witold | |
13 | Zuterek Paweł |